КОМПАНІЯ "МЕТАЛТЕК"

Про компанію

Металтек – торгово-виробнича компанія, яка працює з 2014 року. За цей час нам вдалось отримати значні досягнення у своїй справі. Підприємство займається створенням ефективних рішень для облаштування торгівельних площ, складських приміщень, а також закладів громадського харчування.

Металтек пропонує вам придбати продукцію високої якості від найкращих світових виробник. Компанія є прямим постачальником спеціалізованої техніки до України. Це стосується як нової техніки так і техніки з пробігом. Металтек має власне виробництво торгових, барних і ресторанних меблів у місті Луцьк.

Чому багато клієнтів бажають співпрацювати з компанією Металтек?

Місія компанії – створювати приємні умови для того, щоб успішно реалізовувати ідеї та проекти своїх партнерів. Ви можете придбати складське й торгове обладнання, спецтехніку, а також меблі для бару, ресторану чи торгівлі. Ми допоможемо вам оптимізувати логістику, встановити обладнання та провести його демонтаж. Також компанія надасть гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.

У співпраці з Металтек є чимало переваг, наприклад:

1.     Завдяки тому, що компанія напряму працює з виробником і замовляє товари у значних обсягах, ви маєте можливість купити продукцію за дуже вигідними цінами.

2.     Власне виробництво допомагає втілити ідею в життя та створити реальний продукт високої якості.

3.     Завдяки власному імпорту обладнання ми не працюємо з посередниками, тому пропонуємо найкращу ціну на ринку.

4.     У компанії Metaltec є команда справжніх професіоналів, яка має значний досвід роботи у сфері торговельного обладнання, облаштування складів та виготовленні меблів для ресторанів та барів.

Чим особлива продукція Металтек?

Під час виробництва продукції використовуються сучасні технології та виключно якісні матеріали, які ми імпортуемо самостійно. Завдяки цьому ми гарантуємо надійність усіх конструкцій, їхню витривалість, довговічність, практичність, гарний зовнішній вигляд та найкращу ціну. Ви зможете придбати складський стелаж, касовий бокс, торгові стелажі, аксесуари для магазина, а також багато іншого обладнання.